DEN S OLYMPUSEM 17.6.2021

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO S OLYMPUS a OM-D TOUR!
Kdy: 17. června 2021 13,00 – 17,00 (čtvrtek) u FOTO STANĚK
Je to tady. Po dlouhých měsících izolace a vyčkávání se konečně můžeme rozjet za vámi s naší tradiční sérií produktových prezentací OM-D Tour. Léto je za dveřmi a vybízí k cestování a objevování – vybavte se tedy správnou fototechnikou, ať můžete zachytit krásu kolem vás!
Po déle než roce se tedy konečně budeme moct osobně setkat a budete mít příležitost vyzkoušet naše fotoaparáty a objektivy naživo. Začínáme zvolna a množství prodejen je tedy omezenější než v předchozích letech, přesto budete mít dostatek příležitostí k řádnému otestování naší fototechniky.
Na co se můžete těšit? Kromě možnosti poradit se s naším odborníkem si budete moci vyzkoušet naše nejvyšší modely fotoaparátů, v čele s oblíbenou E-M1 Mark III a vlajkovou lodí E-M1X.
Chybět nebude ani model E-M5 Mark III a samozřejmě nejnovější fotoaparát ze série E-M10 s označením Mark IV. Není to ale jen o OM-D – pro ty, kteří mají rádi design a stylové fotoaparáty, bude připraven poslední model řady PEN, konkrétně E-PL10.
Jak mnozí vědí, pro kvalitu fotografie je velmi důležitý zejména objektiv. Právě objektivy mohou úroveň vašich fotografií posunout o řád výše, zatímco používáte stále stejný fotoaparát.
Objektivy M.ZUIKO DIGITAL jsou vyhlášené napříč žánry i značkami a vyznačují se výtečnými optickými vlastnostmi. Mezi nimi vynikají zejména objektivy řady PRO, která patří na samotnou špici na trhu.
Vyzkoušet si budete moci naše nejsvětelnější objktivy 17mm , 25mm a 45mm se světelností F1.2, stejně jako třeba oblíbený zoomový objektiv 12-45mm F4 s malými rozměry a při tom vynikající optickou kvalitou.
Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat.
K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.
Pokud váháte, který z fotoaparátů Olympus si pořídit na letní dovolenou, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Stačí si zarezervovat čas ve vašem kalendáři.
Aktuálně proběhnou 2 cenové akce CASHBACK + navíc sleva 10%
na den s Olympusem u FOTO STANĚK platí pouze v den 17. 6 .2021
CashBack na vybrané teleobjektivy od 15.5. do 15.7.2021   info zde
CashBack na vybrané fotoaparáty OM-D od 3. 5. do 15. 7. 2021  info zde
Slevy OM-D TOUR -10% a CASHBACK se sčítají!
Více info na tel: 603218810 nebo info@fotostanek.cz
Team FOTO STANĚK

Přidat komentář