FOTOKALENDÁŘE 2017

FOTOKALENDÁŘE 2017 z Vašich fotografií

Vážení zákazníci . Máme pro Vás připraveno téměř 40 motivů pro výrobu fotokalendářů z Vámi donesených fotografií.

Je jen na Vás jakou fotografii do kalendáře umístíme. Motivy kalendářů jsou očíslovány, toto číslo stačí sdělit při zadání zakázky.

Měsíční fotokalendáře:

Roční fotokalendáře:

Čtvercové fotokalendáře:

 

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI:

Co potřebuji pro zhotovení fotokalendáře? U dvanáctilistého kalendáře stačí pouze donést 12 ks fotografií a vybrat si motiv. Vše ostatní již uděláme za Vás.

Jakou velikost kalendáře mi vyrobíte? V ceníku jsou uvedeny rozměry od 10×15 cm až po velikost 60x80cm (kalendář De-Luxe).

Jak mám fotografie donést? Ideálně v digitální podobě na FLASH paměti, CD/DVD. Přes internet a e-mail je nepřijímáme, abychom měly kontrolu nad kvalitou Vámi dodaných dat.

Mám staré papírové fotografie (nebo film)? Pro nás to není žádný problém. Digitalizujeme i tato média  a následně kalendář vyrobíme.

Musím si nějak fotografie upravit? Ne nikoli, fotografie se vždy snažíme umístit citlivě, aby nedošlo k ořezu motivu snímku.

Budou obrázky v kalendáři vypadat opravdu dobře? Ano jedná se opravdu o fotografický papír, tím je zaručena nejvěrnější reprodukce barev. Záleží však na kvalitě donesené fotografie.

Lze kalendář zavěsit a otáčet listy bez vytržení? Ano všechny naše dvanáctilisté kalendáře jsou opatřeny závěsníkem.

Jak dlouho výroba kalendáře trvá? Kalendáře vyrábíme přímo u nás. Běžná doba zpracování do 10.12.2015 je čtyři pracovní dny.

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Prosíme, nenechávejte zadání zakázky  na poslední chvíli.

Rádi Vám vyhovíme, ale v předvánočním období se množství zakázek zvyšuje. Objednejte prosím raději s předstihem!

MÁM JINÝ DOTAZ: volejte prosím 326 323 905

 

 

 

 

 

Přidat komentář