Olympus OM-D Tour

OLYMPUS TOUR dne 21. listopadu v Mladé Boleslavi

Místo konání: prodejna FOTO STANĚK, Železná ulice 108

Čas: středa 21. listopadu od 13,00 do 17,00 hodin

Sleva: od 21. do 28 listopadu 10%
POZOR! sčítá se s akci Cashback: http://www.fotostanek.cz/ziskejte-zpet-az-17-200-kc/

Na co se můžete těšit?

Na Olympus Tour si opět budete moci vyzkoušet všechny aktuální Olympus objektivy, fotoaparáty i dalekohledy. Nebude chybět Olympus OM-D E-M10 Mark III a samozřejmě také vlajková loď OM-D E-M1 Mark II, fotoaparát, který obdržel ocenění a výborná hodnocení v nejrůznějších světových fotografických magazínech a získává stále více příznivců mezi profesionálními fotografy.

Lákadlem jistě budou také profesionální ultra světelné objektivy M.Zuiko Digital ED 17 mm 1:1.2 PRO, M.Zuiko Digital ED 45 mm 1:1.2 PRO a M.Zuiko Digital ED 25 mm 1:1.2 PRO. Milovníky módního designu pro změnu bude zajímat stylový fotoaparát PEN E-PL9 a stranou bez pochyby nezůstane ani exkluzivní fotoaparát PEN-F, kombinující špičkový design s pokročilými technologiemi řady OM-D.

V rámci Olympus Tour se můžete na místě zapojit do oblíbené fotografické soutěže o vynikající fotoaparát OM-D E-M10 Mark III s objektivem M.Zuiko Digital 14–42 mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 20.999 Kč.

Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyrazit s ním do ulic a vrátit se s až 3 úžasnými soutěžními záběry. Fotky se na místě stahují do počítače ve formátu JPG, přičemž pro samotné focení je možné využít veškeré možnosti nastavení fotoaparátu, vč. ART filtrů. Následné úpravy v jiných zařízeních nejsou povolené. Také v tomto případě doporučujeme přinést vlastní SD kartu, abyste si vaše snímky případně mohli ponechat.

Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, aby

ste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.

Pozor – soutěžit se přestává vždy 30 min před koncem celé akce (konkrétní časy viz níže) a poslední fotoaparáty a objektivy budou zapůjčeny 1h před koncem, tedy již pouze na 30

min. Všechny fotografie po skončení celé Olympus Tour naše odborná porota vyhodnotí a autor nejlepší fotografie bude odměněn zmíněným fotoaparátem Olympus OM-D. Stejně jako při předchozí Tour budou dispozici k zapůjčení vybrané fotoaparáty OM-D a PEN, i objektivy M.Zuiko Digital, včetně pevných světelných objektivů řady Premium a objektivů oceňované řady PRO (převážně 12–40mm a 12–100mm)! Každý, kdo se do foto soutěže zapojí, získá na místě navíc atraktivní dárek.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Team FOTO STANĚK

 

Přidat komentář