OLYMPUS OM-D TOUR

JEDEME ZA VÁMI S LETNÍ OM-D TOUR!

Letní Olympus OM-D Tour právě začíná. Neváhejte si prohlédnout a vyzkoušet kompletní sortiment řady OM-D a PEN. Přijďte si zasoutěžit a vyhrajte. Nejenže na místě obdržíte hodnotný dárek, ale zároveň můžete vyhrát fotoaparát Olympus PEN E-PL7.

Těšíme se na Vás dne 8. 6. 2015 od 13,00 hodin na naší prodejně FOTO STANĚK v Železné ulici.
Zde si můžete zdarma vyzkoušet všechny fotoaparáty Olympus včetně kompletní řady objektivů.
Navíc ve dnech 8. – 12. 6. speciální sleva -5% na všechny výrobky vztahuje se i na CASH BACK produkty! … a to je již pěkná sleva!!!

Letní OM-D Tour již brzy! Jako vždy bude na místě produktový specialista firmy Olympus, se kterým můžete konzultovat vše potřebné. Představí vám kompletní sortiment řady OM-D a PEN, včetně portfolia objektivů a dalšího příslušenství.

Na místě obdržíte také hodnotný dárek a pro ty z vás, kdo se nebojíte, je připravena fotografická soutěž o nejlepší snímek. Na místě si budete moci vypůjčit na 1 hodinu fotoaparáty OM-D E-M5 Mark II, OM-D E-M10 nebo PEN E-PL7. Vaše nejlepší záběry budou přeneseny a uloženy do počítače a po skončení OM-D Tour (začátkem července) bude nejlepší snímek ohodnocen hlavní výhrou, kterou je stříbrná verze fotoaparátu Olympus PEN E-PL7 Kit.
www.OM-D.cz

 

 

E-PL7OM-D Tourmicro4thirdslensfamily40-150small

 

Přidat komentář