Olympus Tour 6. 6. 2018

10% SLEVA od 6. 6. do 13. 6. 2018

POZOR!!! 

SLEVA SE SČÍTÁ S AKCÍ CASH BACK       info zde: http://www.fotostanek.cz/olympus-cashback/

 

Vyzkoušet budete moci vlajkovou loď Olympus OM-D E-M1 Mark II, fotoaparát, který obdržel ocenění a výborná hodnocení v nejrůznějších světových fotografických magazínech a již si získal srdce nejednoho profesionálního fotografa. Milovníky módního designu pro změnu bude jistě zajímat nový stylový fotoaparát PEN E-PL9 a zvláště pro vodní radovánky nesmíme zapomenout také na odolný outdoorový fotoaparát Tough TG-5.

Pro kvalitu fotografie je zásadním prvkem optika, tedy objektiv. Na místě budete moci vyzkoušet mimo jiné nejnovější ultra světelné objektivy M.Zuiko Digital ED 17 mm 1:1.2 PRO a M.Zuiko Digital ED 45 mm 1:1.2 PRO , společně s jejich o něco starším bráškou M.Zuiko Digital ED 25 mm 1:1.2 PRO.
Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.

V rámci Olympus Tour se můžete na místě zapojit do oblíbené fotografické soutěže o nejnovější stylový fotoaparát PEN E-PL9 s objektivem M.Zuiko Digital 14–42 mm F3,5–5,6 EZ v hodnotě 18 999 Kč

Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyrazit s ním do ulic a vrátit se s až 3 úžasnými soutěžními záběry. Fotky se na místě stahují do počítače ve formátu JPG, přičemž pro samotné focení je možné využít veškeré možnosti nastavení fotoaparátu, vč. ART filtrů. Následné úpravy v jiných zařízeních nejsou povolené. Také v tomto případě doporučujeme přinést vlastní SD kartu, abyste si vaše snímky případně mohli ponechat.

Pozor – soutěžní fototechniku naposledy zapůjčíme 1h před koncem celé akce, přičemž soutěž se uzavírá vždy 30 min před koncem (tedy např. v 17:30 – dle prodejny). Všechny fotografie po skončení celé Olympus Tour naše odborná porota vyhodnotí a autor nejlepší fotografie bude odměněn vítěznou cenou v podobě fotoaparátu Olympus PEN. Stejně jako při předchozí Tour budou dispozici k zapůjčení vybrané fotoaparáty OM-D a PEN, i objektivy M.Zuiko Digital, včetně pevných světelných objektivů řady Premium a objektivů oceňované řady PRO, mezi nimiž letos naleznete rovněž vybrané objektivy se světelností F1,2! Každý, kdo se do foto soutěže zapojí, získá na místě navíc atraktivní dárek.

Pokud váháte, který z fotoaparátů Olympus si pořídit na letní dovolenou, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníkem přímo z Olympusu. Stačí si vybrat místo a termín z následujícího přehledu a zarezervovat si čas ve vašem kalendáři.

Team FOTO STANĚK

Přidat komentář