OLYMPUS TOUR – jede k Vám

místo: prodejna FOTO STANĚK

kdy: 15. března 2016

čas: 13,00 – 17,30

speciální ceny: nastaveny od 15.3. do 22.3.2016

 

Chcete si vyzkoušet nové fotoaparáty Olympus PEN a OM-D a osahat si i retro novinku PEN F? Pak máte jedinečnou šanci navštívit nás 15. března kdy se můžete v rámci Olympus Tour setkat v naší fotoprodejně s odborníky z Olympusu a na místě si vyzkoušet kompletní výbavu řady OM-D a PEN. K vidění a vyzkoušení bude i nejnovější model PEN F, který sbírá jedno ocenění za druhým. Na vlastní oči a ruce si tak vyzkoušíte, že retro není jenom nálepka, ale opravdu povedený kus techniky.

 

Mimo této novinky, se můžete samozřejmě těšit i na poslední novinky OM-D E-M10 Mark II a OM-D E-M5 Mark II. A protože bez objektivu není fotografie, přivezeme k vám i kompletní sortiment objektivů M.ZUIKO DIGITAL, kompatibilních s fotoaparáty OM-D a PEN. Otestujete si dokonce i nejnovější objektivy profesionální řady M.ZUIKO PRO, konkrétně 7–14 mm F2,8, nejsvětelnější rybí oko na trhu s ohniskem 8 mm F1,8 a chybět samozřejmě nebude ani drobeček v podobě 300mm objektivu se stálou světelností F4.

 

Jestliže plánujete jarní nákup nového fotoaparátu, určitě neváhejte a navštivte nás. Rádi vám předvedeme, co všechno Olympus fotoaparáty umí, jak jsou skladné a hlavně jak jsou rychlé. Stačí udělat si a čas a poznačit si jej do kalendáře.

 

Navíc speciální výprodej brašen a batohů z nadlimitních zásob – slevy až 70%, vystaveno již nyní ve výloze číslo 4. Naleznete zde výrobky Lowepro, Vanguard, Kata a jiné.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

160306_inzerce_pen_F

 

Přidat komentář