Podzimní OLYMPUS TOUR u FOTO STANĚK

Podzimní Olympus Tour se blíží a s ní přichází i nová fotografická soutěž, ve které můžete vyhrát nejnovější fotoaparát Olympus OM-D E-M10 Mark II + 12-40 EZ v hodnotě 23.000,- Navíc každý kdo se předregistruje na facebookových stránkách Olympus nebo se zapojí do foto soutěže, získá stylové fotografické rukavice Olympus.

Od 2. listopadu do 9. prosince se můžete v rámci Olympus Tour setkat ve vaší oblíbené fotoprodejně s odborníky z Olympusu a na místě si vyzkoušet kompletní výbavu řady OM-D aPEN. K vidění a vyzkoušení bude i nejnovější OM-D E-M10 Mark II, dále pak vlajková loď OM-D E-M1, která je od 1. října v prodeji za novou sníženou cenu. Navíc na ni lze uplatnit cashback až 2700 Kč + získat bateriový grip HLD-7 zcela zdarma.

Během OM-D Tour u FOTO STANĚK 12. – 17.11.  –  navíc speciální sleva -5%.

Tuto slevu lze sčítat s ostatními akčními nabídkami:

 http://www.fotostanek.cz/olympus-cash-back/

Nebude chybět ani špičkový model OM-D E-M5 Mark II, zaměřený jak na vrcholnou fotografickou tvorbu, tak na práci filmovou. S nejúčinnějším pětiosým stabilizátorem obrazu na trhu totiž E-M5 Mark II nepotřebuje při pořizování video sekvencí žádné vyvažovací mechanizmy a veškeré záběry dokážete natočit plynule z ruky. Pochopitelně by nabídka nebyla úplná, kdyby chyběly výměnné objektivy.

Proto si budete moci vyzkoušet kompletní sortiment objektivů M.ZUIKO DIGITAL, kompatibilních s fotoaparáty OM-D a PEN. Otestujete si dokonce i nejnovější objektivy profesionální řady M.ZUIKO PRO, konkrétně s ohnisky 7–14 mm F2,8 a nejsvětelnější rybí oko na trhu s ohniskem 8 mm F1,8.

V rámci OM-D Tour se můžete na místě zapojit do fotografické soutěže o nejnovější fotoaparát OM-D E-M10 Mark II v hodnotě 23.000 Kč. Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyběhnout s ním do ulic a vrátit se s úžasnými soutěžními záběry. Autor nejlepší fotografie pak bude několik dní před vánocemi odměněn zmíněným fotoaparátem Olympus OM-D. Navíc každý, kdo se do foto soutěže zapojí získát stylové fotografické rukavice Olympus. Rukavice získají také všichni ti, kteří se na konkrétní termín předregistrují na facebookových stránkách Olympus

Pokud stále váháte, který z fotoaparátů Olympus si před vánocemi pořídit, nebo který objektiv bude ten pravý pro váš oblíbený fotografický žánr, přijďte se poradit s odborníky přímo z Olympusu. Stačí si vybrat místo a termín z následujícího přehledu a zarezervovat si čas ve vašem kalendáři.

 

Přidat komentář